Darmowa dostawa od 99,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
HELOS Światłowód Patchkabel 50/125μm OM4 10 m

HELOS Światłowód Patchkabel 50/125μm OM4 10 m

  • 10 metrowy światłowód umożliwiający bardzo szybkie przesyłanie danych do nawet 100 Gb/s które zapobiegną wszelkim opóźnieniom i zagubionym pakietom ze strony okablowania. Wtyczka LC duplex do LC duplex.
19,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 29,99 zł / szt.
Cena regularna 69,00 zł / szt.
z
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Produkt wyprzedany
Otrzymasz od nas powiadomienie e-mail o ponownej dostępności produktu.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu.

HELOS LWL Kabel optyczny 50/125 m OM4 10 m

10 metrowy światłowód umożliwiający bardzo szybkie przesyłanie danych do nawet 100 Gb/s które zapobiegną wszelkim opóźnieniom i zagubionym pakietom ze strony okablowania. Wtyczka LC duplex do LC duplex.

  • 50/125 μm, wielomodowy
  • Światłowód OM4 dla 10 Gigabitów / s do 550 m
  • Przyszłe okablowanie dla 40 Gigabitów / s i 100 Gigabitów / s
  • Wtyczka LC duplex do wtyczki LC duplex (zacisk duplex można ponownie wyjąć)
  • z raportem z testu
  • Długość : 10,0 m
  • Złącza światłowodowe: LC
  • Waga produktu: 0,100 kg
Marka
Kod producenta
4005938158256
Stan
Nowy
Producent
HELOS
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel